Zpět

Historie reklamní agentury A-propos s.r.o. se začala psát v lednu roku 2005. Našim cílem je vybudovat silnou reklamní společnost, schopnou poskytovat kvalitní služby na profesionální úrovni. Dnes Vám představujeme agenturu, která svým klientům přináší to, co si předsevzala v době svého zrodu.

Tým A-propos s.r.o. představuje pracovníky různých oborů a profesí, schopných navrhnout a zrealizovat jakoukoli reklamní aktivitu či reklamní kampaň. Naše organizační struktura je koncipována tak, aby byla agentura schopna poskytnout svým zákazníkům komplexní reklamní servis, ve všech jeho možných i nemožných formách. Kreativní potenciál, profesionální přístup, 100% spolehlivost a odpovídající ceny, to jsou základní stavební kameny naší každodenní práce. Cílem našeho snažení je reklama, která prodává, zákazník, který se k nám vrací.

Materiál zveřejněný na těchto stránkách si neklade za cíl představit Vám beze zbytku naši agenturu. Spíše chce nastínit základní rysy naší práce a strukturu poskytovaných služeb. Dovedeme si představit, že více než naše úspěchy Vás bude zajímat naše reakce na Vaši poptávku, nebo na Vámi vypsaný konkurs a námi předložené konkrétní práce. Jsme na to připraveni.

Máme bohaté zkušenosti s realizací koncertů, firemních večírků, promoshows, prezentačních akcí, klientských a společenských setkání, konferencí, kongresů, sportovních akcí pro děti i dospělé.

Neváhejte nás kontaktovat pro realizaci Vašeho eventu či reklamní kampaně. Náš tým se na Vás bude těšit.